בעקבות הלב

בעקבות הלב

כמה היית משלם תמורת שיעור עם אדם שחקר, בדק ומבין את  מהן הסיבות לאופן בו מנהל העולם? מדען שחוקר ובודק בעצמו ,  את המדעים הראליים. ואז את תורות הפילוסופיה. ומעמיק כל כך עד שמגיע ליסודות של הלימודים. תורה אותה תרגמו היוונים למילה פילוסופיה . כך נכתב על הנושא בספרות ההיסטורית: "מורי, פיתגורס, אבי הפילוסופיה, כנראה קיבל את תורתו מהיהודים ולא מהיוונים, והוא הראשון שתרגם את המילה "קבלה", שלא הייתה ידועה לבני ימיו, למילה היוונית "פילוסופיה"." יוהנס רוייכלין. 1455-1522

אותו אדם העמיק את לימודיו האקדמיים ולא עצר בפני שום מכשול -ומצא את מקורות  אותה שיטה עתיקה, שהועברה במשך שנים בספרי קבלה אשר עברו מדור לדור ואיפשרו ללמוד ולפתח את השיטה. אותה שיטה מכילה ומקפלת  לתוכה יסודות לתרבות המונותאיסטית של כלל הדתות. מסבירה את המהות העמוקה של דת ישראל. לאחר שקרא במגוון ספרי קבלה כגון ספר הזוהר ועבר מספר מורים ומקורות לימוד הגיע סוף סוף למקום בו מצא את המורה אותו חיפש. ואיתו למד במשך כ20 שנה עם אותו מורה דרך שלמד ממקור נאמן .לאחר הפרידה מהמורה שלו, שברבות הימים הפך יקר ואהוב עבורו ממש כדמות אב, פתח אותו אדם מוסד לימוד עצמאי לחכמת הקבלה, שימשיך את דרכו של מורו ויעביר את רוח לימודיו בצורה הנאמנה ביותר האפשרית.

בספר מיוחד זה מרוכזים כתבים מיוחדים שרשם אותו אדם, דר לפילוסופיה וביוקיברנטיקה ומורה ומרצה לחכמת הקבלה  ב30 השנים האחרונות, ובאים לעשות סדר בנושא בנושא המסתורין האופף את חכמת הקבלה. את הספר ערכו תלמידיו של דר לייטמן. והקריאה בו משולה לשיעור עם אדם שהבין איך בנוי העולם.