איך להקים לתחייה את החדר שלכם עם טפטים?

איך להקים לתחייה את החדר שלכם עם טפטים?

תהיו רגע כנים עם עצמכם – האם טפטים נשמע לכם פתרון מוזר? אז זהו, אתם לא לבד, יש לא מעט אנשים שממש לא מבינים מה הקטע של טפטים לחדרי ילדים ואם הם כבר בקטע אז הם בקטע של טפטים רגועים ועדינים, כמעט בלי תבנית, כאלו שנראים כמה שיותר דומה לצביעה בצבע ולא בקטע של טפטים מסעירים עם תבניות מרגשות או צבעוניות שיוצרות הרגשת וואו עם הכניסה לחדר.

גם אם החלטתם להיכנס לקטע של טפטים אז לפעמים תרגישו אולי שקשה מדי לבחור והבחירה משתקת או שהמבחר והאפשרויות מאוד מבלבלים, אבל האמת היא שכל שינוי לעיתים מרגיש ככה ואם לא תצליחו להתגבר על החששות לא תוכלו להיכנס אל עולם העיצוב המרגש והמדהים שפותחים עבורנו הטפטים. אז תחגרו חגורות ותחבקו חזק את השינוי כי תרצו או לא תרצו טפטים זו הדרך לעיצוב בדרגה חדשה לחלוטין.

אפשרות אחת היא להשתמש בעיצוב על לידי טפטים כפתח למסע, מסע שעובר המבקר עם כניסתו לחללים. חדר אחד יכול לקחת אותך ללב הג'ונגל וחדר אחר אל גינה בכפר, חדר אחר יכול להביא אותך אל פיתחו של מפעל עתיק עם קירות אבנים מרוצפות שעליהם צמחו מטפסים ירוקים או אל ליבה של גלריה עם יצירות אומנות מפורסמות.

אפשרות אחרת היא להפתיע באמצעות התקרה – השימוש בתקרה כקיר חמישי יכולה להפוך את כל שאלת העיצוב למשהו חדשני ואחר. חלל שתקרתו צבעונית זורק אותך כבר מלכתחילה למקומות אחרים. מלבד למשחק שמתאפשר בהפיכת החדר למואר יותר או גדול יותר ויזואלית, שימוש בתבניות נכונות יכול ליצור אמירה משמעותית. היופי הוא שטפטים גם מאפשרים לך להתנסות בסדר גודל קטן בחללים מוגדרים ולעשות שינויים די במידיי – היכולת שלהם להיות כל כך דינמיים וניתנים לשינוי היא לדעת רבים סוד הקסם העיצובי שלהם.

בעולם דיגיטלי המשתנה במהירות, עצם האפשרות ליצור קונספט עיצובי בצורה קלה וזולה יחסית ולשנות אותו אחת לחודש או לתקופה אחרת זהו דבר לא טריוויאלי שקשה להשיג באמצעים אחרים.